Kendrolab - Warszawa

Wytrząsarka STR4 – ruch koziołkujący

Wytrząsarka STR4 – ruch koziołkujący

 

Bardzo wszechstronny - do wyboru 5 różnych platform na naczynia

Wbudowany timer
Regulacja prędkości od 6 do 60 obr./min
Maksymalne obciążenie: 3 kg
Wymiary (szer. X gł. X wys.): 650 x 250 x 250 mm
Waga netto: 6,4 kg
Zasilanie elektryczne: 230 V, 50 Hz, 50 W.

 

Jednostka napędowa rotatora STR4 jest używana w połączeniu z szeroką gamą platform zaprojektowanych do różnych rozmiarów i typów naczyń. Zostały one tak zaprojektowane, aby dawały różne możliwości mieszania.

Prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie od 6 do 60 obr / min dla szeregu zastosowań związanych z mieszaniem.

Dla dodatkowej wygody wbudowany został zegar analogowy, który można ustawić w zakresie od 10 do 60 minut. Alternatywnie można ustawić urządzenie do pracy ciągłej.

 

Podczas zamawiania należy wybrać przynajmniej jedną z poniższych platform mocujących:

Platforma mocująca, uchwyt na probówki, STR4 / 1
Ma kształt prostopadłościanu, na którym można mieszać zawartość w różnych probówkach. Do platformy należy zamówić uchwyty dedykowane różnym probówkom, zależnie od średnicy.

Platforma mocująca, uchwyty na 2 butelki, STR4 / 2
Mieści 2 kolby stożkowe o pojemności 250 ml lub butelki. Próbki są bezpiecznie utrzymywane na miejscu za pomocą kołnierza, który pasuje do szyjki kolby lub butelki i jest zabezpieczony dwoma podkładkami.

Platforma mocująca, na jedną butelkę, STR4 / 3
Utrzymuje naczynie pod kątem 45 °, dzięki czemu jest obracane w sposób, by wykonać ruch w kształcie 8. Pojemnik na próbki jest mocowany mocnym paskiem na rzep. Akceptuje prawie każdy pojemnik, w tym butelki odczynników, słoiki z proszkiem i puszki po farbie o długości do 200 mm i średnicy 120 mm.

Platforma mocująca, uchwyt na 4 butelki, STR4 / 4
Ten system składa się z czterosegmentowej kołyski Perspex®. Każdy segment jest wyposażony we w pełni regulowany pasek Velcro® do przechowywania butelek i innych pojemników o średnicy do 120 mm i długości do 300 mm.

Platforma mocująca, probówki, STR4 / 5
Zaprojektowana do dokładnego mieszania 1,5 ml probówek mikrowirówkowych. Można bezpiecznie mocować 4 statywy (w zestawie) na mikroprobówki, po 60 probówek każdy. Dzięki temu urządzenie to jest idealne do laboratorium o dużej przepustowości.