Kendrolab - Warszawa

Kontakt

 


KENDROLAB SP. Z O. O.

ul. Ciesielska 18
04-653 Warszawa

E-mail: kendrolab@kendrolab.pl

Tel. +48 22 663 43 23
Fax. +48 22 663 43 25

NIP: 895-187-14-25, Regon: 020427881

Mapa google

DZIAŁ ANALITYCZNY I PRZEMYSŁOWY

Promienniki
IR i UV

Luiza Klimek-Tokarzewska
Specjalista ds. sprzedaży

klimek.l@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 121
Tel. +48 609 561 055

Komory klimatyczne, korozyjne, temperaturowe, pyłowe

Tomasz Brzuszkiewicz
Prezes

brzuszkiewicz.t@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 113

Aparatura
analityczna

Paweł Hołda
Specjalista ds. sprzedaży

holda.p@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 120
Tel. +48 601 221 528

Analiza elementarna
Promienniki IR i UV

Tadeusz Strojnowski
Specjalista ds. sprzedaży

strojnowski.t@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 120
Tel. +48 601 616 520

Analiza
elementarna

Tadeusz Strojnowski
Specjalista ds. sprzedaży

​strojnowski.t|kendrolab.pl| |strojnowski.t|kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 120
Tel. +48 601 616 520
 

Dominika Jańczuk
Specjalista ds. sprzedaży

janczuk.d|kendrolab.pl| |janczuk.d|kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 112

Systemy utwardzania UV
Promienniki IR i UV

Jakub Kulikowski
Specjalista ds. sprzedaży

kulikowski.j@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 123
Tel. +48 609 561 052


Serwis techniczny

Grzegorz Kruszyński
Kierownik serwisu

kruszynski.g@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 118
Tel. +48 601 364 672

Dominik Chojnacki
Inżynier serwisowy

chojnacki.d@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 119  

Artur Tomaszewski
Inżynier serwisowy

tomaszewski.a@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 119
Tel. +48 609 561 031

Tomasz Filipek
Inżynier serwisowy

filipek.t@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 119
Tel. +48 601 836 765


DZIAŁ LABORATORYJNY

Wioletta Stawska
Specjalista ds. sprzedaży

stawska.w@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 116
Tel. +48 601 686 573

Bartosz Bieszke
Specjalista ds. sprzedaży

bieszke.b@kendrolab.pl
Tel. +48 609 561 088


DZIAŁ ADMINISTRACJI


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Marta Tomaszewska
Kierownik administracyjny Prokurent

tomaszewska.m@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 122

Jolanta Czarnecka
Księgowość

czarnecka.j@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 122

Lidia Szabelska-Morawietz
Pełnomocnik ds. ISO

szabelska.l@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 111

Ewa Siwek

siwek.e@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 122


 

PREZES

Tomasz Brzuszkiewicz

brzuszkiewicz.t@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23 wew. 113

 

SEKRETARIAT

Lidia Szabelska-Morawietz

szabelska.l@kendrolab.pl
Tel. +48 22 663 43 23

Formularz kontaktowy

W celu kontaktu z nami poza godzinami pracy, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i wysałnie nam wiadomości. Na pewno odpowiemy na Państwa pytania.

* - pola wymagane